Hakkımızda

2016 yılında kurulduğunda, Türkiye’nin en kapsamlı CRM/Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımını geliştirmeyi kendine hedef olarak koyan Buyasoft Bilişim A.Ş. o günden bu yana genç, dinamik ve bir o kadar da deneyimli kadrosu ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana geçen zaman içinde, sadece CRM uygulaması geliştirmekle kalmayıp, gelişen ve değişen dünya trendlerine paralel, müşterilerinin birçok farklı alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya dönük uygulamaları portföyüne katmıştır.

Klasik yazılım evlerinin aksine önce Müşterilerimizi önce tanıyor, onlarla zaman geçiriyor, onlardan biri oluyoruz.

Uygulamalarımız artık günümüzün vazgeçilmez teknoloji yaklaşımı Bulut(Cloud) mimarisi ile tasarlanmış olsa da, On Premise çalışabilme olanağını da içinde barındırmaktadır.

“Dünya iyi yazılımlar çöplüğüdür, sadece iyi yazılıma değil, iyi ve doğru yazılıma sahip olun.”

Vizyonumuz

Buyasoft iş dünyasında, bir yandan çözüm ortağı olduğu kurumların sürekli değişen ihtiyaçlarına yanıt verirken, bir yandan da bilişim teknolojileri alanında kalıcı ve yenilikçi çözümlere imza atmayı kendine hedef olarak benimsemiştir. Bu uğurda kendisini sürekli geliştiren Buyasoft ekibi, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında kendisine saygın bir yer edinme uğraşındadır.

İlkelerimiz

Çözüm geliştirirken olmazsa olmazlarımız; her zaman iş ortağı memnuniyetine odaklanmak, her zaman hızlı geri dönüş yapmak, her zaman en günceli kodlamak, her zaman rakiplerinin önünde gündem belirlemektir.

Neden Biz

Buyasoft olarak konsantrasyonumuzun yoğunlaştığı tüm çözümlerde vazgeçilmez kurallarımız vardır. Kısaca bunlar;

  • Hızlı çalışan uygulamalar: Çözümlerimizi geliştirirken en hassas olduğumuz noktalardan birisi de performanstır.
  • Kullanıcı dostu arayüzler: Günümüz trendlerine uygun, gündelik yaşamda kullanılan cihazlardan herkesin aşina olduğu ekranlar.
  • Mobilite desteği: Platform bağımsız, tarayıcıya erişebildiğiniz her cihazdan kolayca giriş yapabilirsiniz.
  • Entegrasyon avantajı: Farklı alanlarda kullandığınız uygulamalarla tam entegre çalışabilme olanağına sahipsiniz.