Hakkımızda

Buyasoft Bilişim A.Ş. 2016 yılında, birçok işletmenin yazılım gereksinimlerini tek bir noktadan yönetme isteğini kendine hedef olarak belirleyip, muhasebe/finans ve üretim süreçleri dışında kalan ihtiyaçlar için bir platform geliştirmek amacıyla kuruldu.

Daha Fazla

Buyasoft Hakkında

Buyasoft Bilişim A.Ş. 2016 yılında, birçok işletmenin yazılım gereksinimlerini tek bir noktadan yönetme isteğini kendine hedef olarak belirleyip, muhasebe/finans ve üretim süreçleri dışında kalan ihtiyaçlar için bir platform geliştirmek amacıyla kuruldu. O tarihlerde iki kişi ile çıkılan bu yolda, her geçen gün büyüyen yetkin kadrosu ile hedeflediği yolda, “her koşulda müşteri memnuniyeti” şiarıyla yoluna devam etmektedir.

Platform olma, tek bir noktadan çözüm üretme, entegrasyonlarla sistemleri birbirine bağlama yaklaşımımız 2016 yılından çok daha eskiye dayanmaktadır. Buyasoft kurucu ekibinin önceden gelen, uzun bir uygulama geliştirme deneyimi vardır ve özellikle telekomünikasyon alanında hatırı sayılır bir bilgi birikimine sahiptir. 2010 ve takip eden yıllarda tıpkı Buyasoft Platformunda olduğu gibi alanında öncü bir Contact Center Platformunu hayata geçirmiştir.

Kendi başına bağımsız çalışabilen uygulama/modüllerin yanısıra tek bir platformda birçok yazılım ihtiyacını karşılayabilen Buyasoft işte böyle bir sürecin sonunda ortaya çıktı. Buyasoft şirketimizin adı olmasının yanında platformumuzun da adıdır. Buyasoft bir platformun adıdır diyoruz çünkü içerisinde herşeye kısmi değil, yer aldığı alanda oldukça iddialı çözümler sunan birçok uygulamayı barındırıyor. CRM ile çıkılan yolda, bu uygulamamızı, e-ticaret (hem B2B hem B2C) platformu ile Süreç Yönetimi uygulamaları izlemiştir.

ADRES

Meydan İstanbul AVM, Balkan Cd No:62, 34770
Ümraniye/İstanbul

TAKİP EDİN