Buy a CLM

Daha önce satış gerçekleştirdiğiniz müşterinize tekrar veya çapraz, yeni satışlar gerçekleştirebilmenin en önemli koşulu müşterilerinizin sadakatini arttırmaktır.

Daha Fazla

BUY A CLM

Daha önce satış gerçekleştirdiğiniz müşterinize tekrar veya çapraz, yeni satışlar gerçekleştirebilmenin en önemli koşulu müşterilerinizin sadakatini arttırmaktır. Sadakat oluşturmak için müşterinizi tanımanız kadar önemli olan bir diğer unsurda, onları sadakatini arttıracak yöntemlerdir. Bu yöntem, kimi zaman onlarla paylaştığınız bir mesaj olurken kimi zaman onlara göndereceğiniz bir hediye olabilir. Çoğu zamansa bu yöntem, sizinle ticari ilişkilerini sürdürürken onlara sürekli motive edecek, bir sadakat uygulamasıdır

Mobil App Desteği

Kurumlara özel üretilen, hem IOS hem Android tabanlı mobil uygulamalar sayesinde müşteriler uygulamanızı indirebilecek ve uygulama içine dahil edilen tüm fonksiyonları kullanabilecek.

Puan ve Hediye Hareketleri Takip

Müşteriler, daha önce yaptıkları alımlardan kazandıkları puanları görüntüleyebilir, geçmişte seçtikleri hediye ve/veya promosyonları görebilirler. Aynı zamanda seçimi yapılan hediyenin durumunu gerçek zamanlı izleyebilirler.

CRM Entegrasyonu ile Tek Noktadan Takip

BuyaCRM ile BuyaCLM arasında hali hazırda olan doğal entegrasyon ile Müşteri Kartı altında Sadakat Yönetim Uygulamasının ayrıntılarına erişilebilir. Ayrıca yine BuyaCRM altında puanlar ve hediyelere dair raporlara erişim sağlanabilir. BuyaCLM uygulaması BuyaCRM’den bağımsız da çalışabilmektedir.

3.Parti Uygulamalarla Entegrasyon

BuyaCLM, kullanılabilecek Puanların toplanabildiği 3.parti uygulamalarla entegrasyona açıktır. İster Buyasoft platformunda yer alan CRM ya da B2B/B2C istenirse başka bir uygulama(örneğin bir ERP) Müşterilerin geçmiş alım hareketlerini, bu alımlardan elde ettikleri puanlar içeri aktarılabilir ve hediye süreci devam ettirilebilir.

Kampanyalar

Özel günlerde düzenlenebilecek kampanyalarla ekstra veya ek hediye verebilme, avans puan kullandırabilme vb. Müşteri sadakati daha üst seviyelere çıkarılabilir.

Karekod ile Ürün İzleme

Tedarikçisi ya da Dağıtımcısı olduğunuz ürünlerde sağlanacak karekod entegrasyonu ile hangi aracılar üzerinden coğrafi olarak hangi bölgeye ulaştığı bilgisine erişilebilir.

Seri Takibi

Üreticisi olduğunuz ürünlerde sağlanacak karekod entegrasyonu ile olası bir problem geri-bildirimi ile dönen ürünlerin hangi seriye, üretim gününe ya da makina parkına ait olduğu BuyaCLM içinden görüntülenebilir.

ADRES

Meydan İstanbul AVM, Balkan Cd No:62, 34770
Ümraniye/İstanbul

TAKİP EDİN