Çözümlerimiz

Her biri, deneyimli Yazılım Mühendislerimizce geliştirilmiş olan 2 master uygulamanın yanısıra proje bazlı olarak da geliştirdiğimiz birçok uygulama halen birçok sektörde kullanılmaya devam etmektedir.

Gerek kendi geliştirmiş olduğumuz olduğumuz gerekse satış ve dağıtımını üstlendiğimiz çözümlerdeki ortak nokta, müşterilerimizin günümüzdeki ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebilecek, bulut tabanlı, mobiliteye uygun, son derece esnek ve düşük maliyetli olmalarıdır.

Çözümlerimiz, CRM, B2B, Telekomünikasyon ve Özel Yazılım Geliştirme alanları olmak üzere dört ana grupta toplanabilir.

Buyasoft

Herşeyden önce Buyasoft, bütünleşik bir çözüm platformudur. CRM uygulamalarının olmazsa olmaz fonksiyonlarının yanısıra farklı uygulamalarla kolay entegrasyon, entegre IP Santral&Çağrı Merkezi, Talep&Şikayet Yönetimi, Saha Destek Yönetimi, SMS ve Mail desteği gibi birçok uygulamayı da içinde barındırır. Bu yönüyle firmanızın ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği uygulamalara kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca modüler yapısı sayesinde sadece ihtiyacınız olanı elde eder, ihtiyacınız olmayana para ödemezsiniz.

Buyasoft, müşteri ilişkilerinizi yönetirken yaşamda geri dönüşümü olmayan tek şey olan zamanı geri kazanmanızı sağlar. Müşteri özlük bilgilerinin derli toplu bir şekilde tutulmasının yanısıra müşterilerinize ait alınmış, alınacak veya alınması gereken aksiyonları sizin adınıza takip eder ve bu konularda size bir geri besleme mekanizması sunar. Müşterilerinizdeki fırsatları görür, sizi organize eder, bu fırsatları hızlıca teklife dönüştürmenizi sağlayıp ve takibini yapmanıza yardımcı olur.

Buyasoft ile müşterilerinizle olan ilişkilerinizi kişilerin inisiyatifine bırakma yerine kontrol edebildiğiniz bir sisteme emanet etmiş olursunuz. Bu sayede şirketinizde kadrolarınız değişse bile süreçleriniz sekteye uğramaz.

Buyasoft, paketlenmiş bir ürün değildir. Sürekli gelişen altyapısı ile sadece bu dönemin değil her dönemin ihtiyaçlarına karşılık verir.

Buyasoft> gerek ofis içinde gerekse dışında firmanıza sorun değil, çözüm üreten bütünleşik bir müşteri ilişkileri yönetim sistemidir.Buyasoft, yalnızca satış süreçlerinizin değil, firmanızın tüm kaynaklarının yönetilmesinde size yardımıcı olur ve bu yönüyle diğer uygulamalardan farklı bir yerde konumlanır. Gerçekleştirdiği entegrasyonlar sayesinde birçok farklı platformun tek bir noktadan yönetilmesine olanak tanır.

Buyasale

Herşeyden önce Buyasale, bütünleşik bir çözüm platformudur. CRM uygulamalarının olmazsa olmaz fonksiyonlarının yanısıra farklı uygulamalarla kolay entegrasyon, entegre IP Santral&Çağrı Merkezi, Talep&Şikayet Yönetimi, Saha Destek Yönetimi, SMS ve Mail desteği gibi birçok uygulamayı da içinde barındırır. Bu yönüyle firmanızın ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği uygulamalara kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca modüler yapısı sayesinde sadece ihtiyacınız olanı elde eder, ihtiyacınız olmayana para ödemezsiniz.

Buyasale, müşteri ilişkilerinizi yönetirken yaşamda geri dönüşümü olmayan tek şey olan zamanı geri kazanmanızı sağlar. Müşteri özlük bilgilerinin derli toplu bir şekilde tutulmasının yanısıra müşterilerinize ait alınmış, alınacak veya alınması gereken aksiyonları sizin adınıza takip eder ve bu konularda size bir geri besleme mekanizması sunar. Müşterilerinizdeki fırsatları görür, sizi organize eder, bu fırsatları hızlıca teklife dönüştürmenizi sağlayıp ve takibini yapmanıza yardımcı olur.

Buyasale ile müşterilerinizle olan ilişkilerinizi kişilerin inisiyatifine bırakma yerine kontrol edebildiğiniz bir sisteme emanet etmiş olursunuz. Bu sayede şirketinizde kadrolarınız değişse bile süreçleriniz sekteye uğramaz.

Buyasale, paketlenmiş bir ürün değildir. Sürekli gelişen altyapısı ile sadece bu dönemin değil her dönemin ihtiyaçlarına karşılık verir.

Buyasale gerek ofis içinde gerekse dışında firmanıza sorun değil, çözüm üreten bütünleşik bir müşteri ilişkileri yönetim sistemidir. Buyasale, yalnızca satış süreçlerinizin değil, firmanızın tüm kaynaklarının yönetilmesinde size yardımıcı olur ve bu yönüyle diğer uygulamalardan farklı bir yerde konumlanır. Gerçekleştirdiği entegrasyonlar sayesinde birçok farklı platformun tek bir noktadan yönetilmesine olanak tanır.